Drodzy Klienci,
Informujemy, że jazdy naszych autobusów są wstrzymane do odwołania.

Rozkład jazdy naszego autobusu różni się trochę latem oraz poza ścisłym sezonem. Prosimy zwrócić uwagę na różnice.
Autobus nie kursuje 1 stycznia, w okresie Świąt Wielkanocnych, 1 listopada, 11 listopada, 25 i 26 grudnia.
Ze względu na utrudnienia na drodze prosimy o 15 minut tolerancji. Za ewentualne spóźnienia przepraszamy.

Poniższy rozkład jest ważny od 1 marca do 30 czerwca. 

 

Numer przystanku Linia Niebieska/ Nazwa przystanku pon-nd pon-nd pon-nd
1 Dworzec Centralny 14 10:00 12:40 15:30
2 Muzeum Powstania Warszawskiego 04 10:09 12:49 15:39
3 Al. Jana Pawła II 01 10:14 12:54 15:44
4 Zachęta 01 10:19 12:59 15:49
5 Stare Miasto 05 10:27 13:07 15:57
! przystanek zastępczy podczas objazdu - Plac Małachowskiego 01  10:36 13:16 16:06
6 Plac Zamkowy 01 10:34 13:14 16:04
7 Ordynacka 01 10:39 13:19 16:09
8 Foksal 01 10:41 13:21 16:11
9 Plac Trzech Krzyży 03 10:43 13:23 16:13
10 Łazienki Królewskie 01 10:48 13:28 16:18
11 Plac Konstytucji 02 10:53 13:33 16:23
12 Centrum 06 11:00 13:40 16:30

 

Bilet ważny jest na obie linie. 

Linia niebieska jest realizowana naprzemiennie z linią czerwoną jednym pojazdem.

PRZERWA KIEROWCY: 13:45-14:05 Uprzejmie prosimy o opuszczenie na czas przerwy autobusu.

 

Numer przystanku Linia Czerwona/ Nazwa przystanku pon-nd pon-nd  pon-nd
1 Dworzec Centralny 14 11:15 14:10 16:40
A Plac Grzybowski 01 11:18 14:13 16:43
5 Stare Miasto 05 11:28 14:23 16:53
B Biblioteka Uniwersytecka 01 11:41 14:36 17:06
C Metro Centrum Nauki Kopernik 03 11:44 14:39 17:09
D Most Świętokrzyski 04 11:47 14:42 17:12
E Okrzei 02 11:52 14:47 17:17
F Boleść 02 12:02 14:57 17:27
G Nalewki Muzeum 02 12:10 15:05 17:35
H Plac Bankowy 03 12:17 15:12 17:42
12 Centrum 06 12:24 15:19 17:49